co o mně říkají

Reference

Zde jsou některé reference mých klientů.

S advokátní kanceláří Mgr. Jany Šubrtové spolupracuji dlouhodobě v různých oblastech právních služeb (zejména obchodní a trestní právo), vždy jsem byl s jejími službami spokojen. Právní služby poskytuje na profesionální úrovni, v požadovaných termínech a kvalitě.
Jan Šimon
Podnikatel Milovice
Paní advokátka Mgr. Jana Šubrtová mi velmi pomohla s prodejem mé nemovitosti, kdy jsem se nemusela o nic sama starat, nikam jinam chodit, vše připravila, vč. sepisu kupní smlouvy, úschovy kupní ceny, návrhu na vklad a ověření podpisů.
JUDr. Blanka Petrásková
Soudce - Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Profesionální přístup, ochota pomoci, vstřícnost, lidskost a porozumění vůči klientovi je u ní samozřejmostí. S paní Mgr. Šubrtovou spolupracuji již od roku 2014 a mohu jen konstatovat, že všem mým klientům vždy vyšla maximálně vstříc a to i při specifických nárocích mých klientů. Velice si jí proto vážím a děkuji za naší letitou spolupráci.
RTS Reality
realitní kancelář Nymburk
Advokátku Janu Šubrtovou jsem oslovil na doporučení před mnoha lety, když jsem potřeboval právníka, který by byl nejenom ochoten, ale i schopen sepsat smysluplnou stížnost k Ústavnímu soudu. Kromě toho, že odvedla perfektní práci, bylo a je s ní možné věci komunikovat elektronicky, bez časového či jiného stresu a to za přijatelnou cenu. Od té doby využívám jejích právních služeb tak říkajíc permanentně.
Josef Touš
okr. Kostomlaty nad Labem
S paní Mgr. Šubrtovou jsem se seznámil v době, kdy poskytovala právní služby mému bývalému zaměstnavateli a následně ji oslovil s prosbou o právní služby i v mých soukromých záležitostech. Požadované právní služby zejména v oblasti převodů obchodních podílů v s.r.o. i v oblasti převodu nemovitostí mi paní Šubrtová poskytla ke vší spokojenosti a stále se k ní vracím.
Josef Pechlát
okr. Mladá Boleslav
Přestože jsem z Prahy, s Janou Šubrtovou na doporučení spolupracuji již mnoho let a vždy bylo možné téměř vše vyřídit pohodlně telefonicky nebo prostřednictvím e-mailové komunikace, ať se již jednalo o vymáhání pohledávek či právního poradenství v oblasti mého podnikání.
Jan Král
podnikatel praha
Logo_mobil_Jana_Subrtova

Právní služby